Možnosti plateb

TRANSAKCE

Na platby jsme připraveni

Zaslání zálohy

Výše zálohy záleží pouze na vás, může se jednat o libovolnou částku, která nemusí nijak souviset s cenou odebíraných služeb. Stejně tak záloha může být zasílána kdykoli během období, kdy klient odebírá službu. Pouze je nutné označit platbu správným variabilním symbolem. Na všechny zaslané zálohy obdržíte zálohový daňový doklad. O aktuální výši vaší zálohy vás budeme pravidelně informovat na vystavených daňových dokladech. V případě, že výše zálohy klesne pod cenu služeb, bude klientovi vystavena standardní faktura k úhradě.

Platba v hotovosti při osobním převzetí zařízení

Platba dobírkou v případě zasílání zařízení

 

Platba předem, převodem na účet Zhotovitele

Platba pomocí QR kódu

Na všech námi vystavených fakturách naleznete QR kód, kterým můžete fakturu jednoduše uhradit pomocí Vašeho chytrého telefonu přes mobilní bankovnictví.
Tento kód načtete pomocí svého chytrého telefonu, na kterém máte nainstalovanou bankovní aplikaci své banky a platební příkaz v aplikaci se automaticky vyplní správnými údaji. Sami vůbec nemusíte platební údaje vypisovat. Pouze je zkontrolujete, případně doplníte, a odešlete standardním způsobem do banky ke zpracování.
Rychlé, pohodlné, jednoduché.QR platbu na fakturách, vyúčtováních a jiných platebních dokumentech snadno poznáte podle grafického provedení.

Odmítne-­li zákazník zaplatit cenu účtovanou dle odsouhlaseného cenového rozpočtu, bude toto považováno za porušení Smlouvy o dílo ze strany Zákazníka. Zařízení předané k opravě bude Zákazníkovi vydáno až po vyřešení případu, nebo může být v právně odůvodněných případech použito pro úhradu vzniklých nákladů.